» Ahmet Telli şiirlerini mi okumak istiyorsunuz? Öyleyse tıklayın! (yeni)
İlknur Yıldırım
29.11.2011 tarihinden bu yana şiirkolik.

Yaş: 48
Cinsiyet: Bayan
Yaşadığı Şehir: İzmir
Meslek: Çalışmıyor
Öğrenim: Lise
Seviye: Onaylı Üye


Kendisi için şu cümleleri kullanmış:
Durgun akan suların yatağının derin olduğu söylenir. Bana göre bir şeyleri başarmayı isteyenler, ayaküstü düşünmeyi kesinlikle öğrenmek isteyenlerdir. Dört nala gidememek, sadece yürüyebilmek çok sıkıcı. içimdeki heyecanı harekete geçirmeliyim.Çünkü düşüncelerim ve konuşmalarımla doğaçlama yapabilmem aslında içgüdüsel bir şekilde bilinçaltımda bilirim.Yaşamıma heyecan katacak kişi sadece kendim bir başkası değil. 'Kişileri etkileyen şey bilginiz değil bildiklerinizi aktarma şekliniz'
Şunları yapmaktan hoşlanırmış:
Konuşurken üretici olmak, sıradan, gündelik sözcükleri öyle bir şekilde kullanmalıyım, dinleyici bu sözlerin ilk kez kullanıldığını düşünsün. Farklı bir hobi )
Şiir için şöyle demiş:
Yaptığımız yazmaksa bir inandırma misyonu olarak görmüyorsak, eğer yeterince tutkulu değilsek, eğer ne kadar hevesli olduğunuzu açığa vuramıyorsak, o zaman 'şiir' hak ettiği başarıyı elde edemez.Başarısızlık sendeleyip düşmek değil, sendeleyip düşmek ve düştüğün yerde kalmaktır.

Şiirlerin ve denemelerin telif hakları ve sorumluluğu sahiplerine aittir. Siirkolik.com telif hakları yasasınca şiir teliflerine bağlı kalmayı taahhüt eder.
Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
Siirkolik Şiir Bildirimleri